


509 ₴
Тактична сумка-месенджер через плече (4.5 л) — Чорна однолямкова сумка для планшета та документів (28x20x8 см)
Опис:
Завдяки стильному лаконічному дизайну та високій практичності, ця тактична сумка є ідеальним варіантом як для подорожей та активного відпочинку, так і для щоденного носіння в місті. Продумана конструкція дозволяє тримати всі необхідні речі впорядковано та під рукою.
Функціональні переваги моделі:
Характеристики:
Замовляйте компактну тактичну сумку-месенджер та відчуйте справжній комфорт у кожному русі!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 4.5 л |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 8 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 28 см |