Тактична сумка-бананка через плече Promise BADHAM LB-446 (3 л) — Чорна однолямкова сумка месенджер
Опис:
Зручна, практична та функціональна тактична сумка-бананка BADHAM LB-446 від бренду Promise — незамінний аксесуар для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя. Завдяки продуманій конструкції «one-strap», ви отримуєте миттєвий доступ до вмісту, що робить її ідеальною як для міських умов, так і для походів, полювання чи риболовлі.
Ключові особливості моделі LB-446:
Характеристики:
Замовляйте тактичну сумку BADHAM LB-446 сьогодні та забезпечте собі максимальний комфорт у будь-якій ситуації!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 3 л |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 7 см |