Гарна якість сумки. Дякую.
Сказали що нова пошта не видає кошти, і відповідно неможна розрахуватись за товар при отриманні, і це великий мінус, продавець ввічливий вибачився що так сталось
все чітко!
Дякую, все сподобалось. Швидко зателефонували і відправили.
все чудово мені сподобався рюкзак 😊